Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu czyli w skrócie MDK1 znajduje się przy ulicy Droga Dębińska 21 w dzielnicy Wilda.

 

Tutaj znajduje się 5 budynków MDK1: budynek A, budynek B, budynek C, budynek D, budynek E, w których pracuje Dyrektor, nauczyciele i inni pracownicy. To zabytkowe budynki, które są obok terenu zielonego, także należącego do MDK1.

Budynek C ma dwa wejścia: od frontu i z tyłu od ul. Bielniki - to wejście jest odpowiednie dla osób niepełnosprawnych i dla mam z dziećmi.

Przy wejściu do budynku A po lewej stronie znajduje się niebieski przycisk, który po naciśnięciu spowoduje przyjście pracowników MDK1, którzy pomogą osobie niepełnosprawnej.

DSC_0001.JPG

We wszystkich budynkach obok drzwi wejściowych znajdują się tabliczki z napisami w alfabecie Breille'a.
Mamy toalety dla osób niepełnosprawnych w budynku C i E.

Działalność:

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu zajmuje się upowszechnianiem i rozwojem kultury oraz sportu dla dzieci i młodzieży.

Mamy tutaj fontannę, place zabaw, boiska sportowe, salę koncertową, galerię, studio nagrań. Jest też dużo różnych pracowni, gdzie dzieci i młodzież doskonalą swoje umiejętności artystyczne i ruchowe.

Sala koncertowa:
Na sali koncertowej organizujemy koncerty, przedstawienia teatralne, uroczystości i inne imprezy.

DSC_0006.JPG

 Galeria pod Arkadami:
W galerii organizujemy wystawy i wernisaże oraz inne imprezy.

DSC_0004.JPG

 Studio nagrań:
W studiu nagrań nagrywamy muzykę, piosenki i robimy ich montaż.

7525779815249120004.jpg

Pracownie w których odbywają się zajęcia edukacyjne:
Mamy dużo sal, w których odbywają się zajęcia dla dzieci, młodzieży. Uczymy grać na pianinie, gitarze, keyboardzie. Mamy zajęcia teatralne, plastyczne, ceramiczne, kroju i szycia, wokalne, gdzie doskonalimy śpiew.

 

Ćwiczymy na zajęciach z gimnastyki i baletu, która relaksuje, prowadzimy zajęcia z sensoryki dla dzieci. Uczymy też tańca. Gramy w piłkę nożną i w tenisa.

DSC_0010.JPG

Możesz też do nas napisać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz zadzwonić zadzwoń pod numer: 618337910

Załącznik: tekst w wersji PDF